Kazanç paylaşımı olmamak gayesi ile: Dernek kalkınmanın temel dinamikleri olan eğitim, çevre, kültür, gençlik, istihdam, bilişim, kadın ve sağlık alanlarına dönük çalışmalar yapmak amacı ile kurulmuştur. Devamını oku..
* Kalkınmanın temel dinamikleri olan eğitim, kültür, gençlik, çevre, kadın,  istihdam, bilişim, vb. konularda geniş halk kitlelerini bilinçlendirmek ve bilgilendirmek için; kurslar, eğitim seminerleri ve basın-yayın kampanyaları ile konferans, kongre, bilimsel toplantı, açık oturum, sempozyum, panel gibi etkinlikler düzenler ve projeler hazırlar. * Türkiye’nin eğitsel, çevresel, toplumsal, ekonomik ve kültü Devamını oku..
Derneğimize, Tüzükte yazılı amaçları benimseyen, yasal engeli bulunmayan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip 18 yaşını bitirmiş profesyonel çevirmenler, redaktörler, çeviri alanlarında çalışan akademisyenler, çeviri işletmecileri üyelik başvurusunda bulunabilirler. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve gerekli belgeleri ekleyerek yapacakları başvuru Yönetim Kurulu'nun değerlendirmesinde başvuru sahibi üyelik koşullarına Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİ