ARİAD 4. OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

ARİAD 4. OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

HABER TARİHİ: 21 Mayıs 2022
75 Kişi okudu

Tek liste halinde gidilen seçimlerde mevcut başkan Adnan Ağır güven tazeledi.

Karaağaç Turkuaz Cafe & Restaurantta gerçekleştirilen olağan genel kurul ve iftar yemeğine Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Gülcihan Kamp Komutanı Binbaşı Hakan Can, Arsuz İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barkın Eryılmaz, İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Arsuz Emniyet Müdür Vekili Ömer Faruk Altun, DASİFED Başkanı Gülay Gül, STK temsilcileri, Siyasi parti temsilcileri, Kurum Müdürleri, Üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Adnan Ağır yaptığı konuşmada; ‘’Geleneksel yürüyüşümüzün 4. Dönemine adım atmaya hazırlanıyoruz.

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı, tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş insanlarının, kurdukları bir dernektir.

Arsuz’un gelişmesi ve kalkınması, yeni yatırımların yapılması, üretimin arttırılması ve istihdam sorununun çözümüne katkı sağlamak amacıyla tüm gücümüzle hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu.ÜYE GİRİŞİ